Hizmetlerimiz

Arenka İnşaat olarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu ve özel sektöre ait mimari projelendirme ve uygulama işlerini yapmaktayız. İşverenler, yatırımcılar, mimarlar, mühendisler, tedarikçiler ve taşeronlar ile profesyonel koordinasyonu sağlayarak projenizin ilk çizgisinden son çivisine kadar süreci titizlikle takip ediyoruz. Hayallerinizi ve fikirlerinizi projelendirmek için siz de bizimle iletişime geçin.

Arenka İnşaat olarak, parsel ve ada bazında kentsel dönüşüm projeleri üstlenmekteyiz. Sizin için en doğru ve verimli dönüşüm projesini profesyonel ekiplerimiz ve danışmanlarımızla hazırlıyoruz. Projelendirmeden uygulamaya kadar titizlikle ve şeffaflıkla ilerlediğimiz bu süreçte hisse sahiplerinin istek ve ihtiyaçlarına en doğru şekilde karşılık vermeyi hedefliyoruz. Siz de gerçek dönüşüm için bizimle iletişime geçin.

Arenka İnşaat olarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu ve özel sektöre ait taahhüt işlerini yapmaktayız.
İşverenler, yatırımcılar, mimarlar, mühendisler, tedarikçiler ve taşeronlar ile profesyonel koordinasyonu sağlayarak taahhüdü şartnamelerin öngördüğü kalite, süre ve bütçe içerisinde tamamlama sorumluluğunu yükleniyoruz.

Arenka İnşaat olarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu ve özel sektöre ait tadilat işlerini yapmaktayız.
İşverenler, yatırımcılar, mimarlar, mühendisler, tedarikçiler ve taşeronlar ile profesyonel koordinasyonu sağlayarak projenizin ilk çizgisinden son çivisine kadar süreci titizlikle takip ediyoruz. Evinizde, ofisinizde veya binanızın cephesinde yapacağınız mimarlıkla ilgili her alanda profesyonel hizmet için bizimle iletişime geçin.

Arenka İnşaat olarak, mimarlık ve gayrimenkul konularında, fikir sahibi olmak istediğiniz her alanda profesyonel ekiplerimiz ile sizlerin en doğru hizmete ve yatırıma ulaşmanız için danışmanlık sağlıyoruz.
Fikirlerinizi ve yatırımlarınızı birlikte değer katmak için bizimle iletişime geçin.

Account details will be confirmed via email.